NSF

Již v roce 1944 vznikl ve Spojených státech nezávislý certifikát NSF International. Primárně označoval kvalitní potraviny, ale postupem času můžete jeho logo najít i na krmivech pro domácí mazlíčky, na potravinových doplňcích, na produktech osobní péče a hygieny, ale i na domácí hygieně a přípravcích používaných v bazénech. National Sanitation Foundation zaručuje přírodní původ produktu, ale také říká, že produkt obsahuje minimálně 70 % složek v bio kvalitě.

Přírodní certifikát NSF

Již v roce 1944 vznikl ve Spojených státech nezávislý certifikát NSF International. Primárně označoval kvalitní potraviny, ale postupem času můžete jeho logo najít i na krmivech pro domácí mazlíčky, na potravinových doplňcích, na produktech osobní péče a hygieny, ale i na domácí hygieně a přípravcích používaných v bazénech. National Sanitation Foundation zaručuje přírodní původ produktu, ale také říká, že produkt obsahuje minimálně 70 % složek v bio kvalitě.

Logo NSF najdete na produktech, které mají nejen kvalitní složení, ale zároveň je jejich výroba šetrná k životnímu prostředí a zbytečně ho nezatěžuje. Zvláštní důraz klade společnost na ochranu zdrojů pitné vody. Výrobci, kteří mohou používat toto logo, využívají k produkci obnovitelné zdroje energie, jako je vítr či slunce.

http://www.nsf.org/

Značky, u kterých certifikát NSF najdete: